Hana Vagnerová: Ohrožuje ji zase anorexie?

Herečka Hana Vagnerová (35) se jako jedna z mála českým celebrit snaží uchytit taky za hranicemi. Svoje štěstí zkouší v USA, kde to ovšem nemá vůbec jednoduché. Sice už si ji pod svá křídla vzala jakási agentka, která jí má domlouvat kšefty, nicméně ještě si tam nevydělala ani jediný dolar.

Proto také přiznala, že její finanční situace není vůbec růžová. Vůbec by se prý nebránila ani práci za barem, ovšem její vízum jí tuto práci nedovoluje. Herečka tak přespává u různých kamarádů na gauči a dokonce ani nejí! „Zjistíte, že nepotřebujete tolik jíst, začnete přemýšlet, jak ušetřit,“ řekla Vagnerová.

Také vás může zajímat ...

Ta si tím ovšem zadělává na velký malér. V minulosti totiž trpěla poruchou příjmu potravy a tímto hazardováním by se jí tak anorexie mohla velmi rychle vrátit. Snad vezme rozum do hrsti. Přece znovu nechce spadnout na dno kvůli nereálnému americkému snu o slávě.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...