Hana Zagorová a Štefan Margita: Odstěhují se opravdu do ciziny?

Hvězdný pár ve složení zpěvačka HANA ZAGOROVÁ (72) a operní pěvec ŠTEFAN MARGITA (62) trávil celé léto na dovolené ve slunném Španělsku. Oba dodrželi slib a nepracovali. A právě o to horší byl jejich návrat do reality.

Mají tam byt

Zagorová se nad Španělskem přímo rozplývala, a dokonce se pochlubila, že tam mají v Malaze vlastní byt, kam se vždy vracejí. Nic jim tedy nebrání v tom, aby tam skončili nadobro. Navíc prý nejvíce miluje místní lidi, kteří jsou velmi usměvaví a příjemní. Po Čechách by se jí tedy příliš nestýskalo.

Musel by ji živit

Zatímco Margita je velmi uznávaný také v zahraničí, a to především v USA, Zagorové by v zahraničí pšenka příliš nekvetla. V případě stěhování by to tedy pravděpodobně dopadlo tak, že by ji musel živit zpěvák.

I když by si Zagorová již dozajista důchod zasloužila, jak sama přiznává, je workoholička, která je na práci závislá. A hlavně ji hodně baví. V tom bude asi největší kámen úrazu. Možná že za několik let, až bude unavenější, se přece jen odhodlají a kufry si opravdu nadobro zabalí. Být na důchod u moře a v teple je sen kdekoho, tak proč ne slavných?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...