Hana Zagorová a Štefan Margita: Proč to mezi nimi skřípe?

To byste do slavného manželského páru neřekli. Když dvojici vidíte ve společnosti, nejspíš byste si nedokázali ani představit, že tihle dva se mohou vůbec někdy hádat. Jejich manželství trvá už šestadvacet let a oba jakoby jím proplouvali bez jediného zaškobrtnutí.

O to překvapivější je zjištění, že i Hana Zagorová (71) se Štefanem Margitou (61) mají občas doma pěknou Itálii. Prý se často stává, že Hanu Zagorovou Štefan neskutečně rozčílí. Zpěvák je typem člověka, který chce, aby bylo všechno perfektní.

Také vás může zajímat ...

Jenomže se nezaměřuje jen na sebe, ale i svoji ženu. Často se tak proto stává, že Hance začne něco vytýkat, radit jí, poučovat… A právě to je prý, jako když píchne do vosího hnízda. Zagorová si zase nejraději dělá všechno po svém a o chytré řeči svého okolí nestojí.

„Vadí jí, když jí mluvím do práce. Do toho se jí vůbec nesmím míchat, takže to nedělám,“ říká Margita. „Pak si sednu do hlediště, zpotí se mi ruce, znervózním, a teprve když vidím, že je v klidu a zpívá se jí dobře, oddechnu si,“ dodává.

Hanka to ale vidí trochu jinak. Podle ní to prý Štefanovi vždy nedá a stejně si své dobře míněné připomínky neodpustí. Je jasné, že z toho potom nemůže vzniknout nic jiného než hádka. Naštěstí ale manželské rozkoly nemají žádné fatální následky v podobě rozchodů.

Zagorová se nechala slyšet, že je to naopak koření vztahu. Nejraději má prý na hádkách usmiřování. Je vidět, že tohle manželství má prostě pevné základy a nějaké hašteření ho nezlomí. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...