Hana Zagorová: Bude vážně rušit koncerty?

S prací zpěvačka HANA ZAGOROVÁ (72) snad nikdy nepřestane. Přitom by si ve svém věku mohla víc užívat vydělaných peněz a cestování s manželem ŠTEFANEM MARGITOU (62). Ona ale stále „maká jako šroub“. Naplánovala si do konce roku spoustu koncertů.

Bodejť by ne, vždyť sotva se začaly prodávat lístky, už má zase vyprodáno. Teď má jenom nervy s tím, jak všechno zvládne. Už předloni pracovní tempo neustála a musela rušit před Vánoci tradiční velký koncert v Lucerně. Bude to letos stejné?

Také vás může zajímat ...

Zklamaní fanoušci

Tenkrát se zklamaní fanoušci velmi bouřili a nebylo to poprvé. Náhradní termín všem nevyhovoval a na sociálních sítích to zpěvačce dali pořádně znát. Zvládne Zagorová letos vražedné pracovní tempo, nebo se zase zhroutí? Snad bude rozumná a dá na sebe pozor. Přece jenom už není nejmladší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...