Hana Zagorová: Manžel mluví sprostě!

To byste do slavného operního pěvce neřekli. Co tomu asi říká jeho manželka Hana Zagorová (70), která se může pochlubit poetickou přezdívkou Písnička? Hanička působí dojmem, že jiné než nespisovné slovo od ní nikdo nikdy neslyšel, a tím spíš by měla manželovi promluvit do duše.

Ukázalo se, že hvězda operních scén Štefan Margita (60) používá, řekneme-li to opatrně, nevhodné výrazy. A ještě se k tomu drze přiznává. Nechal se slyšet, že ho jednou vyvedl z rovnováhy režisér, který ho při generálce vyzval, aby se posunul o jeden centimetr doprava.

Pěvce to rozrušilo. Odpověděl neslušně. Rozhovor se odehrával v angličtině. Režisér se vulgárního výrazu zalekl a pak už Margitu nikdy nešikanoval. .

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...