Hana Zagorová: Nemoc opět udeřila

Navenek na sobě zpěvačka nedá nic znát. Jezdí po vystoupeních a zvládá spoustu aktivit. „Včera jsem ji viděl na plese, zpívala tam, byla úžasná. Moc milá, zářila úsměvy, vytvořila skvělou atmosféru,“ poreferoval nám účastník ostravského plesu, kde byla Hana Zagorová (70) hlavní hvězdou.

Jenomže za těmito úsměvy se nejspíš skrývají velké problémy a trápení. Podle všeho se totiž Zagorové vrátily zdravotní potíže, se kterými se potýkala už v minulosti. Jde o vzácnou nemoc krve, při které se zvýšeně rozkládají krvinky v krvi.

A jediným řešením jsou transfuze, na které je nutno docházet. Před léty se zpěvačka choroby prý zbavila díky intenzivní konzumaci speciálních bylinkových čajů. „Teď několik let na tu krev vůbec nemusela.

I když ta situace se může kdykoli změnit,“ sdělil před časem zpěvaččin manžel Štefan Margita před kamerou v pořadu 13. komnata. V té době nikdo netušil, že se nemoc tak brzy vrátí. Samotné Zagorové je nepříjemné o tom mluvit, pochopitelně.

Také vás může zajímat ...

Na otázku, zda v současnosti s krevními potížemi bojuje, ale odpověděla jasně – „Ano.“ Držíme tedy palce, ať i tenokrát se podaří toho zlého staršáka brzy zahnat. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...