Hana Zagorová: Posedlá věštbami?

Hana Zagorová(72) působí dojmem, že má v hlavě věci dobře srovnané. Ženy v jejím zralém věku mívají hodně zkušeností a uvažují racionálně. Zpěvačka ale překvapuje svou vášní v nadpřirozených silách a věštění budoucnosti, které mnohdy působí spíš jako pohádky.

Když jí například nějaká vědma předpoví z kávové sedliny, že by neměla vycházet z domu, protože bude mít špatný den, tak ji zpěvačka nejspíš slepě poslechne. Protože slova jasnovidců se jí prý totiž už v minulosti potvrdily.

Také vás může zajímat ...

Kartářka jí třeba měla předpovědět, že pravou životní lásku potká až v šestačtyřiceti a to se jí splnilo. Poznala v té době svého současného manžela, zpěváka Štefana Margitu (62). Jindy se jí zase vyplnilo varování.

Jednou mi věštkyně v Košicích říkala, ať nejezdím na představení, protože přijedu, ale nic se nebude dít. Měla pravdu. Představte si, že jeden z kolegů, který se mnou zpíval jednu z hlavních rolí, se opil a vystoupení muselo být zrušeno,“ vypráví Zagorová.

Právě tyto zážitky ji přesvědčily, že je na tyhle ša spoleh. Je ale opravdu rozumné, bezhlavě se řídit jen magií čarodějnic? Co když se jednou kartářka splete a poradí jí špatně? Zpěvačka by toho mohla litovat.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama