Hana Zagorová: Uchlácholila násilníka

Nabídla mu panáka

Od té doby se naštěstí s podobně otřesným zážitkem nemusela setkat.

Nedávné přepadení české tenisové špičky PETRY KVITOVÉ (26) u ní v bytě, kdy jí útočník ošklivě zranil ruku, rozjitřilo dávné vzpomínky na podobný traumatický zážitek také u HANY ZAGOROVÉ (70). Zpěvačka s Kvitovou velmi soucítí a svěřila se s hororovou příhodou, která se jí stala v 80. letech. Tehdy byla i ona ve svém bytě za bílého dne přepadena.

Zazvonil u ní mladý muž a předstíral, že jde odečítat plyn. Když mu zpěvačka šla ukázat plynové hodiny, zákeřně ji napadl a do obličeje jí nastříkal nervový sprej. Nato muž Zagorovou odtáhl do koupelny a pustil na ni sprchu. Zřejmě pud sebezáchovy našeptal slavné umělkyni, aby začala na útočníka mluvit a ptát se ho, co ho to napadlo. Dokonce mu nabídla, aby si dali panáka.

Mladík nakonec souhlasil. Zagorová se tak dozvěděla, že ji měl zpacifikovat, aby ji pak gang lupičů, který už na něj čekal venku, mohl vykrást. Hanka dodnes nechápe, jak se jí podařilo mladíka uchlácholit.

Také vás může zajímat ...

„Pud sebezáchovy velí dělat věci, které by vás nenapadly,“ říká dnes a věří, že už nic takového nezažije.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...