Hanák: Měsíc bez manželky? Paráda!

Vše kolem herce a autora Tomáše Hanáka (60) nasvědčuje, že se pro něho čerstvá šedesátka stane životním zlomem. Už dříve oznámil, že hodlá zavřít s ohromným úsilím budovanou restauraci na nádraží v Nižboru a nyní se, zdá se, hodlá zbavit i manželky Báry (42).

Alespoň na větší část roku. Už dříve se toulal měsíce v cizině sám a zdá se, že mu nechyběla. „Nejkrásnější byl měsíc ve Vietnamu, kde jsem jezdil na staré rachotině, nějaké indonéské motorce za pár šupů, sám, bez navigace, nazdařbůh.

A to byla po mnoha letech naprostá svoboda,“ básní Hanák, který si patrně budoucnost představuje jako exotický relax, spojený s občasným návratem k manželce, která uvaří, postaví ho tělesně na nohy a sdělí společenské novinky.

Také vás může zajímat ...

Teď jen jestli jeho odvážnou vizi bude paní Hanáková sdílet???.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...