Hanka Kynychová: Sprostě ji osahával dotěrný fanoušek!

Odvrácenou tvář slávy poznala začátkem února Hanka Kynychová (49) na Českém plese v Obecním domě v Praze. Známá cvičitelka totiž hořce doplatila na svou dobráckou povahu. Když před ní ten večer předstoupil jeden z jejích fanoušků se smělým dotazem, zda by si s ním nezatančila, ani chvíli neváhala a souhlasila.

Také vás může zajímat ...
Tyhle žhavé doteky se jí moc nelíbily

Kdyby ale tušila, co bude následovat, nejspíš by muže rázně odmítla. Její taneční partner ji totiž začal osahávat, pevně ji tiskl a byl dotěrný. „Snažím se být milá, ale čeho je moc, toho je příliš,“ rozčilovala se později Kynychová s tím, že chování fanouška bylo za hranicí slušného chování.

Poprvé se jí prý stalo, že by byl někdo takhle neodbytný.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...