Hanychová: Selhává úplně v roli matky?

Je hodně aktivní v budování komunity sledujících na svém internetových profilu. Nemá zde ale jen své fanoušky. Naopak se do Agáty Hanychové (33) v poslední době pouští spousta maminek a nemůže jí přijít na jméno. Ta sice často sdílí fotky své desetiměsíční dcery Mii, ale trochu netradičním způsobem.

Dočkala se i vulgárních útoků

Také vás může zajímat ...

Na jednu stranu se se totiž ráda pochlubí, jak její dcerka roste a nahodí její snímky na sociální sítě, ale zároveň jí obličej začmárá, aby nikdo neviděl, jak vlastně vypadá.

„Takhle zmalovat fotku svého dítěte může jenom pí*a,“ opřel se do ní kdosi. Je ale pravdou, že by si Agáta měla ujasnit, co vlastně chce. Buď ukázat dceru všem a nebo ne. Nic mezi tím, asi není.

Chodítka a sladké

Prachařová je navíc jako na pranýři i kvůli svému způsobu výchovy.

Zpočátku se sice snažila, aby Mia jedla jen zdravé věci, ale když jí začaly růst zoubky, prý hodně polevila a čas od času jí dá i nějaké to cukrátko. „Mně přijde smutný rvát tak malým dětem sladkosti, jen aby měla matka klid,“ zaútočila na ní další komentující, zřejmě také matka.

Další dámy si jí pak vzaly na paškál proto, že používá k pohybu své dcery chodítko. Argumentovaly tím, že může poškodit záda a v některých zemích jsou i zakázaná. Každopádně je to pořád Agáta, která by si měla ujasnit co a jak vlastně chce.

Kritika ji ale zřejmě nechává zatím chladnou..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...