Harry v slzách. Přišel o dítě.

Krásná vévodkyně, která je matkou syna Archieho, teprve po čtyřech měsících přiznala, že letos v létě potratila druhé dítě. Meghan (39) nyní popsala den, který začal jako každý jiný.

Také vás může zajímat ...

Udělala snídani, nakrmila psy, vzala si vitaminy a našla chybějící ponožku. Ještě se ohnula pro pastelku a šla vyzvednout syna z postýlky. Při přebalování pak ucítila ostrou křeč v břiše a s Archiem (1,5) v náručí upadla na zem. Aby uklidnila syna i sama sebe, zpívala ukolébavku.

Prý ale hned věděla, že je něco špatně. „Věděla jsem, že objímám své první dítě a během toho přicházím o to druhé,“ smutně přiznala vévodkyně. Následně podstoupila vyšetření v nemocnici, u kterého byl i princ Harry (36). Manžel ji pak držel za ruku a oba tragickou ztrátu oplakali.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama