Havlová: Děsivý útok a strach o život!

Bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová (63) měla namále! Při procházce se svojí fenkou Grace se musela ubránit zuřivému psovi, který na ně zaútočil. Noční můra každého osamělého pejskaře ale neskončila tak hrozně, jak to na první pohled vypadalo.

Její čtyřnohý mazlíček sice skončil na veterině s poraněnou přednou tlapkou, ale Dagmar Havlová si naštěstí odnesla jen ošklivý zážitek a nepříjemnou zkušenost. „Konec roku je čas plný bilancování, kdy máme příležitost k oproštění od starých nánosů a můžeme svou pozornost obrátit k novým začátkům,“ vyzvala své fanoušky na jedné ze sociálních sítím sama herečka.

Že by i ona pomýšlela na nějaký nový začátek v podobě nového milostného vzplanutí? Nějaký pánský doprovod, který by ji ochraňoval před podobnými zuřivými psy, by se jí možná při procházkách s pejskem hodil.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...