Havlová zuří: Tak tohle ne!

Po rozčileném Karlu Gottovi (77), který našel svůj portrét na hrnku vedle podivných hrnečků s portrétem Adolfa Hitlera (+56), vyrazila na obranu svého zesnulého manžela i herečka a někdejší první dáma Dagmar Havlová (64).

Objevila totiž hrnečky s obrázky Václava Havla (+75). A nutno říci rovnou, že to Dáša bere pořádným šturmem a prodejce by se měl třást! Protože se obrátila rovnou na právníka a tak producent hrnků, což je nakladatelství Naše vojsko, bude muset nabídku všech nevkusných šálků nejen stáhnout, ale možná zaplatit i odškodné za újmu na dobré pověsti.

Také vás může zajímat ...

Takže, pokud máte zvrhlý vkus a při pohledu na hrnky s Hitlerem, Heydrichem nebo Stalinem se zatetelilo vaše srdéčko, neváhejte, protože nabídka nemusí dlouho trvat.

Ono takové ranní kafíčko s Adolfem, považte… Který umělec tohle asi vymyslel?

Zajistí Dáša, že hrnky půjdou do drtičky?
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...