Hazarduje se svým životem

Jelikož je herec ze Slunečné Lukáš Langmajer (39) vyučeným automechanikem, má k řízení kladný vztah. V minulosti se dokonce účastnil i rallye závodů a rychlou jízdu má evidentně v krvi.

Také vás může zajímat ...
Lukáš je milovníkem až příliš rychlé jízdy.

Bohužel, ne vždy je to ku prospěchu ostatním. Velmi často ho zastavují policisté kvůli vysoké rychlosti a dávají mu pokuty. „Jsem sběratelem. Nejsem sběratelem jen v Praze, ale spíš na dálnicích, kde mají nějaká omezení… Já jsem si nevšiml…,“ říká herec, jenž asi za volantem víc sleduje otáčkoměr než značky na pozemních komunikacích.

Těžko ale říct, jak se s ním ve voze cítí jeho manželka Lucie. Neštve jí, že její manžel nejezdí podle předpisů a ohrožuje tak na život nejen sám sebe, ale i ostatní, pokud s ním zrovna jedou? Je ale také možné, že už s ním za volant raději nesedne a když někam jedou společně, raději řídí sama.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...