Hazarduje se životem kvůli penězům?

Jeden koncert za druhým, stresující situace i rozpálená pódia s vysokými teplotami. Zřejmě nic nedokáže zpěvačku Lenku Filipovou (64) zastavit před tím, aby dál jako v jednom kole vystupovala.

Měla by se přitom spíš více šetřit, protože nedávno prodělala závažnou poruchu imunitního systému. Strach o ni už začala mít i její jediná dcera, také známá zpěvačka Lenny (24). Začalo se tak šuškat o tom, že to blonďatá country pěnice dělá z jediného důvodu: rychle ubývajících peněz.

Také vás může zajímat ...

Kvůli nemoci měla totiž až roční přestávku ve vystupování a to se jistě dřív či později projeví na kontě každého interpreta. Nebo je za tím něco jiného a Lenka chce jen vynahradit svým obdivovatelům to, že ji celý jeden dlouhý rok nemohli pravidelně vídat?

Ať je to jak chce, měla by myslet především na svoje zdraví, které má jako každý jenom jedno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...