Heather Locklear: Ze sexbomby troskou

Lékaři jí nasadili detox

Když ji nedávno přijímali na kliniku, byla opilá, plakala a křičela.

V 80. a 90. letech patřila k největším seriálovým hvězdám a nejkrásnějším televizním herečkám. HEATHER LOCKLEAR (55), kterou proslavily takové seriálové evergreeny jako Dynastie nebo Merlose Place, už je dnes ale jen smutnou připomínkou sexy blondýnky s velkýma modrýma očima, po které šílely davy fanoušků. Herečka bohužel propadla alkoholu, kvůli kterému tráví většinu času na odvykačkách.

Jen za posledních 8 let už se léčí na páté klinice. Ani vztah, ani práce Na vině zřejmě budou její dvě nepovedená manželství a pech v soukromém životě. S muži to Heather prostě nikdy nevycházelo a zájem už o ni nemají ani filmoví producenti. Není se čemu divit, někdejší půvabná tvářička herečky je nyní odulá a zarudlá a z dříve štíhlé a drobné postavičky zbyly povadlé křivky.

„Činím kroky k tomu, abych svůj život zlepšila,“ okomentovala svůj současný neutěšený život seriálová Amanda, která se v poslední době raději drží dál od médií. Pokus o sebevraždu Nejen alkohol ničí už delší dobu herečku, ale také deprese, na které bere prášky. V roce 2012 musela hereččina sestra volat sanitku, jelikož se bála, že se Heather předávkovala léky, a o čtyři roky dříve prý byla bývalá seriálová hvězda tak zoufalá, že se pokusila sáhnout si na život.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...