Heidi Janků: Bude z ní pokladní v supermarketu?

Neúprosný nouzový stav, s nímž souvisí tvrdá opatření týkající se také herců a zpěváků, svírá zoufalou Heidi Janků v kleštích. Nad skutečností, že během jarní karantény přibrala zhruba pět kilogramů, dnes už jen mává rukou.

Dřív by ji to trápilo, dnes musí nadváha ustoupit daleko závažnějším problémům, bohužel existenčním. Interpretka nestárnoucího hitu Když se načančám s hrůzou podotýká: „Všechna vystoupení se buď ruší, nebo posouvají o půl roku.

Také vás může zajímat ...

Ale myslím, že lidi stejně nebudou chodit ze strachu anebo proto, že nebudou mít peníze na vstupenky.“ Z toho jako by vyplývalo, že věc nevyřeší ani dílčí zlepšení epidemiologické situace a že se nad umělci dramaticky smráká. Heidi plánuje, že si najde jinou práci.

Viděla plakát oznamující, že se hledají pokladní a že budou mít plat čtyřicet tisíc. Napadlo ji, že by se přihlásila. Každá práce dobrá, hlavní je, aby zpěvačka nebyla nucena prodat pražský dům.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...