Heidi Janků: Čím dokonale otráví své okolí?

Dobrovolně hladoví

Kdysi se jí podařilo zkazit celou vánoční večeři. Zapomněla totiž na sůl.

Nestárnoucí zpěvačka HEIDI JANKŮ (54) si dlouhé roky udržuje krásně štíhlou postavu, kterou by jí mohly závidět i o generace mladší ženy. Protože nepatří mezi nadšené sportovce a pravidelný pohyb si zrovna dvakrát nedopřává, mnozí jsou přesvědčeni, že za tím stojí odepírání si a hladovění. Ostatně sama zpěvačka přiznává, že tomu tak opravdu je.

Nyní ale možná přichází vysvětlení, proč vlastně Janků hladoví. „Nejsem hvězda kuchyně,“ svěřila se nedávno zpěvačka a dodala, že ji ale zároveň vaření velmi baví. „Ale překvapivě moje výtvory nebaví nikoho jiného,“ směje se Heidi, která tím jasně dala najevo, že nemá cenu nikomu z jejího okolí vyvařovat.

.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...