Heidi Janků: Hroutí se jí celý život!

Nejdřív přišla o kamarádku, loni v srpnu ještě o manžela! Svět HEIDI JANKŮ (55) se během minulého roku zhroutil jako domeček z karet. Přišla o nějaké výnosné kšefty, a navíc o její vystoupení není zájem. Jak je to možné? Její bývalý manžel IVO PAVLÍK (†84) jí totiž zařizoval všechny koncerty a po jeho skonu zůstala zpěvačka na všechno sama.

Letní fiasko

Také vás může zajímat ...

Janků proto navázala spolupráci se synem VĚRY ŠPINAROVÉ (†65), jenomže ta pěkně drhne. Založili spolu kapelu a chtěli vzdát hold i nedávno zesnulé české Tině Turner. Asi si malovali, že o ně bude velký zájem, ale není! Oficiálně se kapela dala dohromady až v dubnu, a to už jsou všechny velké letní akce naplánované. Smutná zpěvačka přiznává, že všeho všudy budou mít dohromady čtyři představení.

A to je za celé prázdniny bída!

Heidi se tak v létě pěkně ztenčí finance.

Konec v televizi

Ale to není jediný ztracený zdroj příjmů. Po smrti kamarádky a manžela se zpěvačka stáhla do ústraní a dala si pauzu. To je pochopitelné. Jenomže pak přišla další rána. Nepohodla se s televizí, kde pracovala jako moderátorka, a odešla. Třicet let měla oporu ve svém manželovi a teď se ukazuje, jak moc jí chybí i po manažerské stránce!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...