Heidi Janků: Na plastiku kvůli chlapům?

Zpěvačka Heidi Janků (56) byla vždy velmi atraktivní sexy divou a skvěle vypadá i ve svém věku. Nicméně ani ona čas nezastaví a už ji začínají trápit známky stárnutí. Mnozí umělé omlazování odsuzují a dokážou kvůli tomu celebrity i zavrhnout.

Heidi ale na názory ostatních nedbá a také se chce vrhnout do boje s neúprosným časem. V plánu má hned několik zákroků. „Nedávno jsem zjistila, že si musím pomalu začít líčit oči jinak, než jsem zvyklá. Takže si myslím, že půjdu na nějakou konzultaci a horní víčka půjdou do nějaké úpravy,“ věřila se Janků.

Také vás může zajímat ...

„Taky jsem si řekla, že bych si mohla nechat trochu zvednout koutky, abych nemusela chodit po ulici a pořád se smát,“ pokračovala. Vypadá to, že se Heidy po smrti manžea, hudebníka Ivo Pavlíka (+84) chce dát zase do gala, aby se líbila.

Možná hodlá chytit za pačesy šanci okouzlit nějakého nového muže. Vlastní děti nemá, určitě tedy nechce zůstat na stáří sama..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama