Heidi Janků: Nová láska!

Stále vypadá velmi dobře.

To, o čem se spekulovalo, se nyní potvrzuje! Již před časem byla zpěvačka Heidi Janků (55) viděna s jakýmsi mužem. Ukázalo se, že je to člověk, který dřív spolupracoval s jejím zesnulým manželem, Ivo Pavlíkem (+48) a nyní se podílí na přípravě jejích koncertů.

Jde o bývalého tanečníka Štěpána Karlesze (55), který jí nyní dělá road manažera. Zpěvačka se s ním procházela ulicemi a venčila svého knírače Edu. Tehdy to ale vysvětlovala tím, že ji kolega přivezl z Brna, kde spolu koncertovali, a tak ji ještě doprovodil s pejskem.

Také vás může zajímat ...

„Jsem ráda, že v noci nejezdím sama, ale víc tam není,“ tvrdila. „Štěpána jsem znala už z dob, když jsem s ním tancovala v UNO, a potom jsme se různě potkávali. Věděla jsem, že jako na road manažera se na něho dá po všech stránkách spolehnout,“ říká o něm.

Janků se snažila všechny přesvěčit, že šlo jen o výjimečnou situaci. K nám se ale doneslo, že zpěvačka se se svým kolegou stýká i mimo práci velmi intenzivně. Karlesz se v minulosti tři roky staral i o Ivetu Bartošovou (†48).

Zatímco ale na spolupráci s Bartošovou nevzpomíná zrovna nejraději, Janků si nemůže vynachválit. „Je to úplně jiný kafe než s Ivetou, kterou jsem měl jinak opravdu upřímně rád. Heidi je vzdálena všem extempore, v tomto je naprosto bezchybná.

Navíc, když jsem jezdil s Ivetou, řídil jsem já – a když jedu s Heidi, tak šoféruje ona. A to je moc příjemné,“ nechal se slyšet. Je jasné, že Heidi spřízněnou duši ve svém životě už má. V objetí, či při polibku je nikdo zatím nepřistihl.

Je ale pochopitelné, že i kdyby zpěvačka byla sebe více zamilovanější, zřejmě by nechtěla dávat svou lásku na odiv. Možná se trochu bojí, aby jí lidé nevyčítali, že si našla náhradu za manžela tak rychle.

Nemůže riskovat, že ztratí sympatie fanoušků. Vždyť právě jejich zájem ji živí. Navíc si třeba ještě vztahem s ním nemusí být tak jistá. Pokud ale mezi nimi skutečně vzplanula láska, nejspíš je jen otázkou času, kdy se to provalí.

Nechme se tedy překvapit. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama