Heidi Janků: Proč vůbec nejí?

Všichni obdivují její štíhlou postavu, ale málokdo ví, co za tím stojí. Zpěvačka Heidi Janků (56) tvrdí, že na své postavě dře, ale pravda je jiná. Podle našich zdrojů zpěvačka skoro vůbec nejí a své poslední jídlo sní vždy ve tři hodiny odpoledne.

Navíc prý sní maximálně dvě malá jídla denně. A když Janků ví, že má ten den vystoupení, nejí pro jistotu vůbec nic. Podle jejich známých a kolegů se jí s plným žaludkem mimo jiné také špatně zpívá. Takové stravovací návyky jejímu zdraví rozhodně neprospívají.

Také vás může zajímat ...

Jsou za jejím půstem starosti, nebo touha po kráse?

Ona si ale nedá říct. Chce být zkrátka stále štíhlá, aby si udržela své příznivce. Nebo se snad chce zalíbit novému partnerovi? Nedávno Janků přiznala, že neustále dostává nabídky od mužů, kteří ji zvou na večeře. Třeba už si na nějakého myslí a o to víc na sobě dře, aby byla dokonalá a krásná. Jen jestli to neodnese i její zdraví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...