Heidi Janků: Úraz na koncertě

Nemůže chodit! Další trápení prožívá Heidi Janků. Zranila se přímo v průběhu koncertu, a je to daleko vážnější, než si původně myslela. Její domněnka, že se jedná o výron, se ukázala jako chybná.

Lékaři byli jiného názoru. Kdepak, žádný výron, ale bolestivá zlomenina nártní kůstky. Jak se jí tohle mohlo přihodit? Jednoduše: divoce tancovala a skákala po jevišti. „Vyfasovala“ nechodící sádru.

Také vás může zajímat ...

Došlo na nejhorší: energická zpěvačka musí odpočívat, a tak doma posedává a polehává, i když za normálních okolností bývá spíše k nezastavení. Velkou oporou je jí teď její pejsek, knírač Eda, kterého si pořídila na začátku roku a splnila si tak velké přání.

Bez roztomilého chlupáče by se cítila osamělá, a zvlášť nyní, když nemůže mezi lidi. „Asi bych se měla občas podívat na svoje datum narození. Tak teď držte palce, ať to dobře sroste,“ vyzývá fanoušky.

Jak vidno, k bolestem se přidala deprese. Černovláska je nucena si přiznat, že podceňuje svůj věk, když skáče po pódiu jako osmnáctiletá. Přátelé se jí smějí a někteří ji vybízejí, aby si příště raději na pódium přinesla židli.

Dobře že má Heidi smysl pro humor. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...