Heidi Janků: Utrácí za psa nehorázné sumy

Nedávno si pořídila nového člena rodiny. Knírač Eda je po smrti manžela Ivo Pavlíka (†84) její jedinou opravdovou radostí, a proto na něm nešetří. Heidi Janků (55) ho dokonce rozmazluje takovým způsobem, že mu pořídila i vlastní bazén.

Také vás může zajímat ...

„Je vodomil, tak aby měl co dělat,“ poznamenala, že je Eda tím jediným, komu se momentálně věnuje. Dokonce s ním plánuje i dovolenou. Sice by sama možná preferovala nějaký luxusní resort, kde by si pořádně odpočinula a načerpala nové síly, ovšem kvůli psovi vše přehodnotila.

„Ještě není tak vychovaný,“ přiznala, že ho spíše rozmazluje, než aby mu dávala povely. Pes sice dokáže být skvělým přítelem člověka, ale pořádného chlapa, kterého by Heidi potřebovala, nahradit

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...