Heidi Janků: Vykoupená štíhlost!

Před koncertem raději hladověla

Heidi Janků.

Pokud se domníváte, že tajemství útlé postavy zpěvačky HEIDI JANKŮ (54), která stále vypadá jako proutek, spočívá v pravidelném cvičení a přísné životosprávě, budete se zřejmě velmi divit. Zpěvačka totiž už léta trpí chronickým zánětem tlustého střeva, a jak sama přiznává, i když se s touto diagnózou naučila žít, velmi jí tato nemoc komplikuje život. A není se čemu divit.

Chronický zánět tlustého střeva se projevuje velkými bolestmi břicha a těžkými průjmy, které křeče následují. „Než jsem zjistila, co to je, tak to bylo opravdu kruté. Na jeviště prostě musíte a já věděla, že se nesmím ani napít, ani najíst, abych to tam zvládla,“ přiblížila Heidi své dřívější trápení.

Paradoxně právě kvůli průjmům a přísnému omezování mnoha jídel se na ni nikdy nenabalovala nadbytečná kila.

Dnes už naštěstí zpěvačka ví, co jí nedělá dobře a jak zabránit nejhoršímu.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...