Heidi Janků: Život si s ní pořád krutě zahrává

Smrt provází HEIDI JANKŮ (56) od útlého dětství. Zpěvačka sama nikdy nebyla v ohrožení života, ale v jejím nejbližším okolí už zemřelo tolik lidí, až je s podivem, že se z toho ještě nezhroutila.

Rodinné zázemí se Heidi Janků (56) rozpadlo, když jí bylo jedenáct let. Její matka zemřela na rakovinu, otec ztrátu neunesl a propadl alkoholu. Heidi se od něj v šestnácti odstěhovala a začala se starat sama o sebe. K otci ztratila jakýkoli vztah a vzpomíná na něj bez emocí. Když před lety zemřel, nic to s ní prý neudělalo.

Také vás může zajímat ...

Krátce po tom, co od něj odešla, zemřel při autonehodě její bratr z matčina prvního manželství.

V roce 1982 Heidi potkala skladatele a hudebníka Ivo Pavlíka (†84), který ji nasměroval na dráhu sólové zpěvačky. Její úspěchy je sblížily a o deset let později se vzali. V partnerovi, starším o téměř třicet let, našla nejenom muže svého srdce.

Opustila ji kamarádka

Na dlouho to vypadalo, že zpěvačku už čeká spokojený život, a i když její kariéra spíš stagnovala, měla alespoň po boku milovaného muže. V loňském roce ale osud zřejmě rozhodl, že její štěstí už trvá příliš dlouho a ke slovu znovu přišla smrt. První manželkou Ivo Pavlíka byla zpěvačka Věra Špinarová (†65).

Její srdce se zastavilo přímo na pódiu v březnu loňského roku a o čtyři dny později v nemocnici zemřela. Heidi v rozhovoru ujišťovala, že nebyla příčinou rozchodu Špinarové a Pavlíka, protože se s ním seznámila až po jejich rozvodu. Se Špinarovou ji pojilo přátelství stejně jako s jejím synem Adamem Pavlíkem (42), a její smrt tak pro ni byla těžkou ranou.

To nejhorší mělo teprve přijít.

Nejtěžší životní zkouška

Jenom pět měsíců po Věře Špinarové dotlouklo i srdce Ivo Pavlíka. Heidi je přesvědčená, že ho nezlomila smrt Špinarové, ačkoli ji měl stále rád. Měl vždy mladší partnerky, protože se bál samoty a nechtěl je přežít. Jeho první žena zemřela už před lety a po smrti Špinarové prý prohlašoval, že ho snad přežije aspoň Heidi. Zpěvačka se snaží z poslední rány osudu vzpamatovat.

Podpora zkušeného manažera ale chybí i její karéře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama