Heidi Janků: Znovu zamilovaná?

Je dost možné, že zpěvačka Heidi Janků (88) brzy ve svém domě nebude bydlet sama. Po smrti jejího manžela, hudebníka Ivo Pavlíka (+84) jí dělal společnost jen pejsek Eda, kterého si pořídila před nedávnem. „Hlásím se z nového domova.

Je to tady fajn. Ještě jsem všechno neprozkoumal, ale asi budu spokojený. Teď už to bude na mé nové paničce. Bodyguard Eda,“ mluvila za svého nového miláčka, knírače. Tvrila však, že na nový vztah s mužem ještě není připravená.

Také vás může zajímat ...

Jenomže teď to vypadá, že svůj postoj přehodnotila. Poslední dobou jí totiž až podezřele často dělá společnost zpěvaččin zvukař jménem Štěpán Karleš. Společně se vrátili z koncertu v Ostravě a její kolega jí měl i poté zůstat nablízku.

I když jsou to jen spolupravovníci, zvukař se zpěvačkou sdílí i běžné soukromé věci, jakoby byli partneři. Například šli spolu vyvenčit Haidina psíka. Byli viděni, jak se prochází po náměstí a chvílemi to prý vypadalo, že jsou do sebe zaklesnutí rukama.

Sblížila se snad Heidi se svým kolegou natolik, že by se z nich stal milenecký pár? Zřejmě by se nebylo čemu divit. Po roce truchlení po zesulém manželovi by Heidi jistě měla nárok na trochu toho lidského štěstí.

Ostatně sama před pár dny přiznala, že muž jí velmi schází. Možná si předtím předsevzala, že zůstane na vždy věrná svému manželovi. Časem ji ale přemáhá smutek. Jsou chvíle, kdy na ni doma padá samota a už pomýšlí, že by do svého života přecijen někoho pustila.

Sama zpěvačka ale tvrdí, že v muži z kapely má jen kamaráda a spřízněnou duši. „Jsem ráda, že v noci nejezdím sama, ale víc tam není,“ sdělila s tím, že Karleš byl i kamarád Pavlíka. Zároveň ale nezastírá, že nápadníků by měla klem sebe dost.

„Jak to byl rok po úmrtí Iva, tak mi začali muži psát a zvát mě na kafe, ale mám v sobě zatím blok. Na všechny koukám jako na kamarády, zatím v nich nejsem schopnávidět potencionální partnry,“ říká.

Tak snad alespoň časem pookřeje. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...