Heidi má strach o manžela! K hrobu Věry nesmí!

Jsou to tři měsíce od pohřbu zpěvačky Věry Špinarové (+65), kdy byla konečně náhle zesnulá umělkyně uložena do důstojné rodinného hrobu na hřbitově nedaleko Ostravy vedle svého tragicky zemřelého bratra Lubomíra (+28).

Bohužel na hřbitov nesmí její bývalý manžel, hudební manažer Ivo Pavlík (83), se kterým Věřina smrt krutě zacloumala, doslova ji málem nepřežil, upadl do těžké deprese. Svíčku tak za něho musí Věře rozžhnout jeho manželka a Věřina přítelkyně, zpěvačka Heidi Janků (54). „Ivoš nyní nepojede,“ řekla. „Je kardiak, má svůj věk a musí se hlídat.

Když jsou ty situace vypjaté, tak je to zlé.“ Ze stejných důvodů nedorazil ani dubnový pohřeb.

Zda někdy přijede Věře zapálit svíčku její druhý manžel Vítězslav Vávra (64), těžko říct, každopádně by se u hrobu neměl potkat s hudebníkem Adamem Pavlíkem (42), Věřiným synem.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...