Heidi: Zase se načančám!

Ukázkové truchlení za manžela, hudebního manažera Iva Pavlíka (†84), trvalo tři roky a bylo ho už zjevně dost. Zpěvačka Heidi Janků (57) chce začít nový život a jde do toho tvrdě – chce si najít nového chlapa. Musí se ale utkat se dvěma překážkami.

Také vás může zajímat ...

Jednak jí po koronaviru a nucené pauze nezbývá zrovna závratný pytel úspor, jednak jako mnoho jiných umělců v nečinnosti přibrala. Na nadbytečná kila přitom nezabírají ani desetikilometrové procházky s kníračem Edou a trápení se ve fitku je běh na dlouhou trať.

Heidi se proto odhodlala k dramatickému kroku, plánuje liposukci neboli operativní odsátí tuku z kritických partií. „Prostě je to holt tady, roky se tělo mění a jiné to nebude,“ vzdychá zpěvačka, která se již třese, jak bude po letech půstu zase honit vodu. Rozhodně chce být do Vánoc zase ready. Za jak dlouho po jejím boku uvidíme nějakého fešáka?!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...