Helena Houdová: Sexuálně ji zneužili!

Modelka promluvila o svém trápení… Musela si vytrpět osahávání a násilí!.

Život ve světlech ramp by Heleně Houdové (37) mohly mnohé ženy závidět. Kráska s nohami laňky, které celý modelingový svět leží u nohou. Jenomže všechno má své pro a proti a Helena Houdová by o tom mohla dlouze vyprávět.

Kvůli své kráse má celoživotní traumata! Právě proto, protože byla už od dětsví kouzelnou blondýnkou, se stávala terčem neustálého obtěžování mužů. Vždycky působila jako bezbranná éterická dívenka, na terou si může každý dovolit, a zřejmě tím chlípné devianty tolik přitahovala.

„Jako dítě jsem byla sexuálně zneužita. Jako teenager jsem ybla sexuálně obtěžována muži. Byla jsem využita jen tak pro něčí potěšení už jako dospělá žena, i když jsem řekla ne. Na ulici mě chytali za různé části těla bez mého svolení, přes zadek mě pláclo tolik cizích mužů, že to ani nejde spočítat.

Také vás může zajímat ...

Pořád dokola někdo využíval mého těla a mé mysli,“ vypsala se na iternetu ze svých niterných pocitů. Je vidět, že Helena tím dodnes velmi trpí. Připadá si sprostě zneužitá a zraněná na duši. Jediné, čím si může ulevit je, když se svěří.

Možná právě proto se z ní stala nyní především milující matka a ochranitelka svých třech dětí..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...