Helena Vondráčková o manželovi: Nevyměnila bych ho!

Chystají velký projekt!

Helena Vondráčková a Martin Michal.

Jak známo, vztah HELENY VONDRÁČKOVÉ (69) a MARTINA MICHALA (56) ne všichni, včetně některých členů zpěvaččiny rodiny, přijali s potěšením a nadšením. Jejich dlouholeté a pevné manželství ale přesvědčuje, že se dotyční mýlí a své k tomu řekla i známá zpěvačka.

„On je prostě jeden z milionu. Jsem ráda, že ho mám,“ pěje ódy Vondráčková na Michala, který pro ni na příští rok ke kulatinám chystá velkolepé dary v podobě narozeninových koncertů.

Nejtěžší úkol ve vztahu

„Chce, aby se příští rok opravdu odehrával ve znamení mých kulatin. To je momentálně úkol, který zatěžuje mého manžela,“ líčí zpěvačka s tím, že toho bude opravdu hodně. „Já už jen říkám, děj se vůle boží,“ dodává Vondráčková, na níž se příští rok mohou fanoušci těšit, jak v Praze, tak i v Brně a na Slovensku.

Také vás může zajímat ...

Uvidíme, jaká překvapení si k jubileu manželský tandem připravil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...