Helena Zeťová: Žádná svatba, ale rozchod a návrat domů!

Doufala, že se za přítele vdá. Přišel však rozchod

Zpěvačka Helena Zeťová (36), žila dlouhých osmnáct let mimo Českou republiku společně se svým řeckým přítelem. Jenže lásce je už konec

Krásná Helena Zeťová (36), která se proslavila díky dívčí skupině Black Milk, se po dlouholetém vztahu rozešla se svým přítelem. „Je na čase říct, že dnes už jsem svobodný člověk. Zkrátka my jsme se ve velmi dobrém rozešli,“ svěřila se Zeťová, která o rozchodu více informací prozradit nechtěla.

Dříve to uměla pořádně rozjet.
Dříve to uměla pořádně rozjet.

Svatby se tak očividně jen tak nedočká a co teprve dítěte. Helena o svém soukromí nikdy nechtěla mluvit a ani jméno přítele nikdy neprozradila. Právě kvůli němu ukončila svou tehdejší kariéru zpěvačky. Odjela do Řecka, kde se o přítele starala.

V Řecku se Helena cítí jako doma.
V Řecku se Helena cítí jako doma.

Rozchod po tolika letech pro ni asi nebyl úplně jednoduchý, ale pere se s tím statečně. Zjistili jsme, že se vrátila do Čech a vypadá to, že tu nějakou dobu pobude. Chce snad zapomenout? Opět se zde začala věnovat své kariéře, objíždí koncerty a dokonce vydává i novou desku.

Také vás může zajímat ...

Nic jiného jí ani nezbývá. V Řecku doposud žádnou kariéru neudělala a bude ráda, když si na ni někdo u nás vzpomene.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...