Herce Dejdara vydírají lupiči! Co s tím bude dělat?

Jako by nestačilo, že nedávno herci Martinu Dejdarovi (52) ukradli z auta jeho dva památeční dresy podepsané hokejovou reprezentací, ale ještě ho teď někdo začal vydírat! Kdo za tím stojí? Ani sám Martin neví, jestli jde o samotné zloděje, či o někoho, kdo ukradené dresy od lupičů koupil, a pak objevil jeho prosby o vrácení na sociální síti.

„Ozvali se mi, že dresy mají. Samozřejmě, že chtěli peníze, ale já odmítám podporovat zloděje, takže jsem jim nic nedal,“ řekl se vším sebezapřením spravedlivý Martin, i když se s jejich ztrátou jen těžko srovnává a stále doufá, že se mu jednou vrátí.

Co může dělat, aby se cítil alespoň o něco lépe? Prozatím si nechal obarvit vlasy načerno se snahou zamaskovat šedivé skráně, a teď dokonce došlo i na návštěvu plastického chirurga a operaci povislých očních víček. Nechal se snad Martin inspirovat proměnami svojí tváře v populární „Tváři“?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...