Hercem chtěl být už jako malé dítě

Herectví se věnuje odmalička, na konzervatoř ho napoprvé nepřijali, ale on to nevzdal a zkusil to znovu. Herec MATOUŠ RUML (34) se do herectví zamiloval hned na první pohled.

Hercem se prý stal především kvůli své mamince. Herec Matouš Ruml (34) se k herectví poprvé dostal už ve svých šesti letech. Jeho maminka ho totiž přivedla do divadla Labyrint. V tu chvíli prý Matouš věděl, že se chce herectví věnovat. Hrál v dětských divadelních hrách a i před kamerou se objevil celkem brzy, už ve svých devíti letech.

Také vás může zajímat ...

Jeho prvním filmem byl Princ z pohádky, kde se jeho herecký talent projevil naplno.

Jedna role za druhou

Jelikož Matouš sklidil za svůj první film velký úspěch, ještě ten rok natočil další, který se jmenuje Hodiny od Fourniera.Poté se objevil i v televizním seriálu Život na zámku, takže o pracovní nabídky rozhodně neměl nouzi. V šestnácti letech se rozhodl zkusit štěstí a přihlásil se na konzervatoř.

Bohužel ho nepřijali, Nicméně se nechtěl vzdát tak lehce, tak to po roce s konzervatoří zkusil znovu, a tentokrát úspěšně.

Prý je šťastný člověk

Ruml se však nejvíce proslavil v seriálu Comeback, kde si zahrál roli Lexy. Objevil se také v seriálu Ulice, kde se mu prý také velmi líbilo. V současnosti tančí v taneční soutěži StarDance.
Je více než deset let ženatý a s manželkou Terezou má tři děti. Je prý spokojený a v životě mu nic nechybí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...