Hercem se stal z donucení

Ačkoli má za sebou Jaroslav Satoranský (79) v uměleckém světě spoustu úspěchů a jeho kariéra už trvá mnoho let, nedávno se přiznal, že doufal, že vynikne v úplně jiné profesi. Herec si totiž od mala přál pracovat jako automechanik.

Bohužel mu to asi ve čtrnácti letech zakázali doktoři, jelikož si přivezl z hor zánět ledvin a tehdy se pracovalo převážně v nevytopených dílnách. Třeba mu ale nakonec opravdu nezbude nic jiného než začít auta opravovat.

Také vás může zajímat ...

V poslední době už totiž na filmové scéně není tolik vidět a divadelní role zrovna nepřináší kdovíjak zajímavý výdělek. Teď se sice Jaroslavovi hrnou peníze díky jeho roli v seriálu Policie Modrava, ovšem ta až skončí, dost možná bude potřebovat nějaký ten přivýdělek.

Důchody totiž nejsou na zdejší půdě příliš atraktivní..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...