Herečka a režisér si jdou po krku? Může za to nový milenec?

Zdá se, že plánovanou svatbu zase odloží kvůli slibné kariéře. Míří stále výš. A to se manželovi moc nelíbí!

Kráska z Modrého kódu, herečka Sandra Nováková (38) hraje pěknou mrchu. Je ale tak ostrá i ve svém soukromém životě? Ve vztahu s režisérem Vojtěchem Moravcem (33) se podle všeho musí pořádně otáčet. Potřebuje ji mít manžel doma hlavně jako služku?

Pro Sandru Novákovou (38) vždy hrála hlavní roli její kariéra. Jenže bohužel se o ní říká, že u ničeho moc dlouho nevydrží. Takže pokud jí náhodou není něco po chuti, dává od toho ruce pryč.

Také vás může zajímat ...

Podle jejích hereckých kolegů to platilo především v době, kdy ještě hrála křehkou zdravotní sestřičku v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Její popularita tehdy velmi rychle stoupala a herečka si to náramně užívala.

Časem ji však role omrzela, proto se rozhodla, že odejde do seriálu Modrý kód, v němž hraje doktorku Alexandru Růžičkovou. Nyní opět přesedlala a bude k vidění v novém seriálu Sestřičky Modrý kód, který by na něj měl volně navazovat.

Jistě si tak přijde na hodně velký balík peněz. A to není zdaleka všechno. Navíc si splnila svůj velký sen, po kterém toužila už delší dobu.

Splnila si dávný sen

Je spoluscenáristkou nového filmu Matky, který půjde koncem listopadu do kin. Sice si zprvu myslela, že píše seriál, ale nakonec z toho vznikl film. Ten shodou okolností režíroval její partner Vojtěch Moravec (33). Nevykašle se kvůli scenáristice na hraní v seriálu?

To u ní vážně nehrozí, protože by přišla o spoustu peněz a to herečka pochopitelně nechce. Možná bude jen o něco vybíravější na další role a bude brát jen takové, které za to budou skutečně stát. Proč je o ni vlastně takový zájem?

Zřejmě je to od té doby, co žije se svým partnerem Vojtěchem Moravcem, s kterým má syna Mikuláše (4). Pracovní nabídky se jí totiž stále jen hrnou.

Využije vlivu svého úspěšného manžela?

Není také divu, když její partner je úspěšný režisér a klidně se za ni může občas někde přimluvit. Jestli už to náhodu neudělal právě ve filmu Matky. Kdyby tedy využila jeho protekce, určitě by byla ještě daleko populárnější.

Nestoupne jí sláva do hlavy, pokud bude v novém seriálu a filmu skutečně dobrá? Podle jejích kamarádek už nyní je tak trochu kariéristka. Jak jinak si vysvětlit, že stále neuskutečnila svatbu se svým přítelem? Z jakého důvodu ještě nestála před oltářem?

Možná, že za to může také její vzpurná povaha. Přitom se svým partnerem žije už dlouhou dobu a svatba u nich byla ještě před časem na spadnutí. Sama Sandra se chlubila tím, že by se v létě chtěla vdávat, když už se s partnerem v únoru zasnoubili.

Nechává všechno na ní

Ale problém podle všeho nebude jen na straně Sandry, která po svatbě velmi touží, ale i na straně jejího partnera. Šušká se, že i on je jako uznávaný režisér časově šíleně zaneprázdněný. A to by nebylo to nejhorší.

Herečka si nedávno postěžovala, že Vojtěch je sice skvělý táta, zato doma toho moc neudělá. „Vojta je nejlepší táta, jakého si náš Mikuláš může přát. S těmi domácími pracemi je to trošku horší, ale on je génius, umělec, nemůžu je po něm chtít. Jsme spolu sedm let a poprvé pustil pračku, a to jen proto, že musel. Nebyla jsem doma,“ přiznala Nováková.

Režisér na ni v tomto směru plně spoléhá, a když prý jednou nebyla doma, aby mu vyprala, vyřešil to po svém. „Poslal jsem Sandře fotku pračky. Jak jde na fotku v telefonu malovat, nakreslila mi, co mám zmáčknout za čudlíky a bylo,“ chvástal se.

Doma tak všechno zůstává na Sandře. Opravdu mají tak dokonalý vztah, jak sami říkají? Vše totiž nasvědčuje tomu, že jejich soužití rozhodně není idylické. Někteří lidé z jejich okolí prohlašují, že mezi Sandrou a Vojtěchem už jiskra vyhasla a jeden k druhému se už dávno odcizili.

Hádky jsou u nich na denním pořádku

V čem spočívá jejich největší problém? Proslýchá se, že se spolu neshodnou na více věcech, například ani na výchově malého syna Mikuláše, a proto mezi nimi dochází k ostřejší výměně názorů. Taková malá Itálie!

„Nejsem zkrátka ten typ ženy, která se dokáže na sto procent věnovat jenom péči o dítě,“ prozradila Nováková, která podle všeho nezvládne skloubit kariéru s výchovou syna. Aby se ale necítila jako špatná matka, ve volném čase se mu snaží splnit vše, co mu na očích uvidí.

Jenže to se neukázalo jako dobrý nápad. Už ve svých čtyřech letech si totiž malý chlapeček dokáže dupnout a říct, co chce. „Nedávno si sám řekl, že chce jít ke kadeřníkovi, protože má příliš dlouhé vlasy, a že když se neostříhá, nebude se holkám líbit,“ vysvětlila herečka.

I když se manželé mezi sebou očividně zatím nepodvádějí, i tak mají celou řadu potíží.

Otřesné zkušenosti z nemocnice

V seriálu hraje Sandra protivnou a nesnesitelnou doktorku Alexandru Růžičkovou, sama však takové chování odmítá.

„Osobně jsem zažila spoustu takových protivných zdravotníků. Nechápu to, i když na druhou stranu, pokud nejsou dobře ohodnoceni za práci, dělají třeba přesčasy a mají práce nad hlavu, promítne se to na jejich náladě.

Jsou to také jenom lidé. Mám mezi doktory spoustu kamarádů a vím, na co si stěžují. Třeba je hodně zatěžuje úředničina,“ svěřila se pohledná brunetka.

V rámci natáčení byla také na exkurzi v nemocnici v Motole, kde se byla podívat na urgentním příjmu a nestačila se divit, jaká je to těžká práce a co všechno vlastně obnáší. Takže by to prý dělat nechtěla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...