Herečka drží rodinu nad vodou

Není to tak dávno, co byla rodina Preissových skoro před rozpadem kvůli alkoholismu a závislosti na prášcích oblíbeného herce a moderátora Martina Preisse (48), jak o tom po své léčbě herec otevřeně sám hovořil.

Také vás může zajímat ...

Jeho manželka Martina Preissová (45) ovšem dokázala neuvěřitelně zabrat, jistě i kvůli jejich synům ve školním věku. Herečka je teď hvězdou hned dvou populárních seriálů, oblíbené Slunečné a začínající Anatomie života, což do rodinného rozpočtu přináší solidní příjmy a tím konečně i klid a stabilitu.

Nesrazil ji ani prodělaný koronavirus! Do kupy a zároveň i do práce se dal i její manžel, který začal hrát v seriálu Sestřičky Modrý kód otce jedné z hrdinek, majitele autoškoly. Snad už tedy bude osud pro manžele Preissovy konečně příznivý.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama