Herečka se vysmála soudci do očí!

Se svým bývalým manželem Miluše Bittnerová (40) nežije 4 roky, ale nikdo vlastně netušil, že papírově k tomu došlo před týdnem. A u soudu to pořádně přepískla, když se tam začala smát!

„Jsem šťastná, že jsme si to nezkazili a rozvádíme se jako dva kamarádi. Dokonce, když se soudce zeptal, jestli není jiná možnost, oba jsme se začali smát,“ prozradila průběh soudního líčení. Žili spolu sedmnáct let, a i když k rozvodu oficiálně došlo s časovým odstupem, rozváděli se jako kamarádi. Nikdo z nich neměl žádný problém, vše probíhalo klidně.

Také vás může zajímat ...

Pouze se domlouvali na střídavé péči o svého psího kamaráda. „Měsíc ho má on, měsíc já,“ dodala Miluše. Je tedy hezké vidět, jak lidé mohou od soudu odcházet s úsměvem od ucha k uchu a s čitým svědomím, že nikdo nikomu neublížil.

Musí mít opravdu mezi sebou velký přátelský vztah.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama