Herečka si přivezla záhadnou nemoc

Oblíbená představitelka hokynářky Vilmy Nyklové, herečka Jaroslava Obermaierová (72) ty průšvihy a nepříjemnosti nějak přitahuje. Sotva jí srostla zlomená noha a naštípnutá páteř, vydala se na dovolenou do svého oblíbeného Tuniska, aby si pohýčkala tělo.

A teď trpí bolestmi břicha, u kterých si lékaři dosud nejsou jistí, zda je nezpůsobila nějaká dietní chyba v severoafrické zemi, či zda ji nevyvolává lék, který Jarka bere na bolavá záda. „Už osm neděl se léčím. Nejprve mě vyšetřovali v nemocnici Benešově, pak i v nemocnici na Vinohradech, ještě mám doktora, který chce vidět všechny výsledky. Je to náročné,“ stýská si herečka.

Také vás může zajímat ...

Natáčení Ulice přitom jede hlava nehlava. Jak herečka popsala, vždycky dva tři dny pracuje a další den se dává dohromady.

A pak zas nanovo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...