Herečkou už být nechce

I když by se mohlo zdát, že se herečce z filmu Charlieho Andílci Cameron Diaz (47) začíná stýskat po milované profesi, opak je pravdou.

Až z odchodu z branže totiž pocítila, jaké to je být svobodnou ženou, našla vnitřní klid a také má konečně čas sama na sebe. „Jako bych našla mír. Klid v duši,“ prozradila Cameron. Herečce se během posledních let život úplně proměnil.

Také vás může zajímat ...

Poté, co opustila Hollywood, se stihla nejenom vdát za Benjiho Maddena (41), ale také se poprvé stát matkou, když přivedla na svět dceru Raddix (6 měsíců).

Vlastně tak není divu, že se jí po kariéře nestýská, konečně totiž poznala kouzlu rodinného života a užívá si ho plnými doušky. I když ale svou hereckou kariéru končila poměrně brzy, rozhodně stála za to a může na ni vzpomínat i pozitivně. Sice během ní neměla čas prakticky na nic jiného, ale vydělala si pohádkové peníze, které se jí teď jistě hodí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...