Herectví pověsil na hřebík

Mnozí mají Jakuba Štáfka (30) uloženého v paměti coby herce ze seriálů Ulice či Specialisté. V umělecké sféře se ale v dohledné době Jakub už pohybovat nechce. „Chci se naplno věnovat MMA,“ tvrdí odhodlaně.

Cítí totiž, že má v tomto smíšeném bojovém umění velký potenciál a rád by ho využil. Je tak odhodlán minimálně na čas úplně změnit svůj život a vyměnit plac a ateliéry za zápasy v kleci.

Také vás může zajímat ...
Chce se naplno věnovat kariéře sportovce

Ví totiž moc dobře, že kdyby se snažil dělat oboje, musel by něco šidit a něco takového v plánu nemá. Herecká kariéra ho navíc v poslední době už příliš nenaplňovala a je tak možné, že za několik let, až ho mrzí MMA, se k ní zase vrátí v plné síle.

A ještě všem ukáže, že je schopen i složitějších rolí než jen těch, které si střihl v nekonečné Ulici coby Matěj Jordán.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...