Historie se opakuje. Hrozí rozvod?

Vévodkyně ze Sussexu Kate Middleton (37) a princ William (36) procházejí krizí a vypadá to, že se blíží krach jejich manželství. Prý je v tom nevěra prince Williama s modelkou a markýzou Rose Hanbury (35).

Princ je pranýřován a z vévodkyně se stala oběť, která se bojí o své postavení. Královská rodina se postaví na stranu prince. Stejně jako v případě Charlese (70) a princezny Diany (†36). Kate si prý najala tým nejlepších právníků.

Také vás může zajímat ...

Celé to začalo nevinně. Na večírku měl princ William dorážet na Rose, která se nebránila. Očitý svědek vše vyzradil, a zpráva se dostala do tisku. Když to Kate zjistila, letitou kamarádku vyškrtla ze života.

Králova neví, jestli dřív zachraňovat jejich vztah nebo oslavovat narození synka prince Harryho (34) a vévodkyně Megan (37). Opravdu se rozejdou, nebo se usmíří?. (36) procházejí krizí a vypadá to, že se blíží krach jejich manželství. Prý je v tom nevěra prince Williama s modelkou a markýzou Rose Hanbury (35). Princ je pranýřován a z vévodkyně se stala oběť, která se bojí o své postavení.

Královská rodina se postaví na stranu prince. Stejně jako v případě Charlese (70) a princezny Diany (†36). Kate si prý najala tým nejlepších právníků. Celé to začalo nevinně. Na večírku měl princ William dorážet na Rose, která se nebránila. Očitý svědek vše vyzradil, a zpráva se dostala do tisku. Když to Kate zjistila, letitou kamarádku vyškrtla ze života.

Králova neví, jestli dřív zachraňovat jejich vztah nebo oslavovat narození synka prince Harryho (34) a vévodkyně Megan (37).

Opravdu se rozejdou, nebo se usmíří?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...