Hledá bohatého a vlivného milence?

O mladé seriálové krásce EVĚ JOSEFÍKOVÉ (30) se toho moc neví. Už teď ji ale všichni považují za zlatokopku a ženu, která ráda střídá muže. S kým randí nyní?

Hnědooká herečka sice působí jako nevinný andílek, ale opak je nejspíš pravda. Eva Josefíková (30) se přednedávnem vrhla do natáčení seriálu Slunečná a hned chce každý vědět, co je ta žena zač.

Také vás může zajímat ...

A tak to vypadá, že je její minulost, ale dokonce i přítomnost pořádně divoká. Muži jí klečí u nohou a ona si mezi nimi nestačí vybírat. Koho okouzlila tentokrát? Prý svého seriálového kolegu.

Ráda je středem pozornosti

V seriálu Slunečná nahradila novopečenou maminku na mateřské dovolené Veroniku Arichtevu (34). A diváci zajásali. Ovšem do té doby, než viděli první záběry jí samotné
s hercem Marošem Kramárem (61) v posteli.

Ty dva dělí jedenatřicet let, ale protože Eva vypadá hodně mladě, mnozí seriáloví diváci si začali klepat na čelo a divili se, že něco takového seriáloví tvůrci vůbec dopustili. Vždyť se k sobě vůbec nehodí jako pár!

Jenže Josefíková je prý ve skutečnosti po boku Kramára velmi spokojená, ačkoli ze začátku se prý snažila působit tak, jako by z těchto scén byla znechucená. Ovšem dlouho jí nejspíš tento postoj nevydržel. Josefíková je podle všeho ráda středem pozornosti a vedle Maroše jí pochopitelně je.

Jeden není nikdy dost?

Jak je o něm totiž známo, pro mladé a krásné ženy má slabost. Randí se svou manažerkou, ale to mu nebrání nějakou ženu poplácat po pozadí, vystřelit si z ní nebo mít nějakou menší sexuální narážku.

To mnoha ženám vadí, a tak se kvůli tomu také některé dost rozčilovaly a herec kvůli nim začal mít problémy. Josefíková je ale jiná. Jeho flirtování si podle některých kolegů nadmíru užívá. Sama nejspíš flirtuje velmi ráda, a to i když je zadaná.

I nyní má mít partnera, ale možná se řídí heslem, že jeden nikdy nestačí. Vždyť i její minulé vztahy ztroskotaly na tom, že herečka nebyla dostatečně vybouřená.

Slunečná jí změnila život

Josefíková také často randí s mužem, se kterým má jisté, že jí sežene roli nebo ji finančně zabezpečí. Tak to údajně měla, i když chodila se svým kolegou Jiřím Mádlem (33). Vedle něj se více proslavila a v komedii Probudím se včera jim to vážně slušelo.

Jakmile se ale v roce 2015 rozešli, herečka raději podle všeho přesedlala na zkušenější milence. Chtěla se od mužů učit, toužila se dostat na výsluní a měla za to, že ji v tom spíš pomohou starší muži než ti jejího věku.

Jenže na rozdíl od vztahu s Mádlem, kdy se pár veřejně ukazoval často a rád, ostatní vztahy raději tají. Po této zkušenosti, kdy média věděla naprosto všechno, se rozhodla si své soukromí střežit pečlivěji.

Proto už pár let není známo, s kým randí a zdali vůbec. Ovšem s příchodem do Slunečné se zdá, že jestli někoho má, nevadí jí to a chystá se lovit dál.

Půjde i přes mrtvoly?

Zdali si usmyslela zacílit na slovenského seladona Maroše Kramára, který je ovšem zadaný, nebo má políčeno na někoho jiného, ale zatím známo není.

Někteří členové z natáčeního štábu se ovšem nechali slyšet, že herečka se díky Slunečné chystá vyšplhat na vrchol své kariéry a ještě si zajistit muže, se kterým by mohla strávit pár let života, nejlépe v luxusu a bez jakýchkoli starostí.

Diváci si ji zamilovali

O Evě se říká, že si víc rozumí s muži než se ženami. Ženy na ni totiž obvykle žárlí. Je krásná, talentovaná a ještě po ní muži šílí. A tak se není čemu divit, že i ve Slunečné vzbudila mezi kolegyněmi a kolegy pořádný rozruch.

Její role není příliš velká, ale zároveň není ani tak zanedbatelná, aby se dala diváky ignorovat. A diváci si ji samozřejmě oblíbili, údajně více než Veroniku Arichtevu. Díky jejich zájmu a pochvalným zprávám má tak skvěle našlápnuto k další seriálové kariéře a možná ještě mnohem dál.

Zdali se ale prokážou jako pravdivé řeči některých nepřejícníků o tom, že je přelétavá a s muži randí jen, když z toho něco má, divácká přízeň zase rychle klesne. To ale není příliš pravděpodobné.

Josefíková chce být úspěšná, to bezpochyby, ostatně to chce každý herec, ale že by šla přes mrtvoly, to se nikomu nezdá. Nevylučují však, že má na ni spadeno právě Kramár. Ten je v její blízkosti jako vyměněný. Chová se jako pravý gentleman a dokonce jí údajně nosí růže. Že by z nich vznikl nový pár?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama