Hledá chlapa, kterému pomohla!

Velké životní zkušenosti jsou někdy k užitku třeba jen jednou v životě, zato však v důležitém okamžiku. Zpěvačka Marta Jandová (46) už zažila leccos, a je zvyklá nepanikařit.

Se skupinou Die Happy zamlada nasbírala zkušenosti s různými typy lidí včetně opilců, a tak ji vůbec nezaskočilo, když nedaleko svého bydliště na pražských Vinohradech zrána venčila svoji tříčlennou psí smečku a přitom narazila na muže ležícího na zemi bez známek života.

Také vás může zajímat ...

Dotyčný ležel na chodníku natažený jako žvýkačka a jeho oblečení ani vzezření nepřipomínaly bezdomovce. „Asi 20 metrů od toho místa ležela jeho pracovní taška s počítačem a dalšími věcmi,“ líčila situaci Marta, která hned vytočila tísňovou linku policie.

Hlídka přijela vzápětí, muže se jí povedlo probrat a postavit na nohy – šlo o opilce, který to v noci prostě přehnal. Marta ho na dálku zdraví s tím, že by dotyčného ráda poznala osobně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...