Hledá se milionář…

Otřásl se snad další oslík? Nebo musela herečka sáhnout do vlastní kapsy, aby dopřála sobě a dceři dovolenou?

Patří k nejhezčím ženám, které můžeme v televizi vidět. A ona to dobře ví! I když už není nejmladší, dokáže ze svého vzhledu vytěžit maximum a lovit v takových vodách, kde nemá většina jejích vrstevnic šanci.

Také vás může zajímat ...

Je navíc obdařená hereckým talentem, který jí pomáhá v umění dostat se muži pod kůži. Zahrát mu i v soukromí hezké divadlo. Má vůbec nějaký muž, když na něj vytáhne Kateřina své zbraně, šanci?

Získá si každého – ovšem všechny její vztahy nabraly časem prudký sešup. Už si na ni všichni ukazují a šeptají si, kde je chyba. Proto svého nového přítele raději tají?

Drahá stíhačka

Jak už ve svém životě předvedla několikrát, ve výběru partnera je ochotná se hodně uskromnit co se týče jeho vzhledu a morálních kvalit. Velmi zámožný podnikatel, syn posledního komunistického ministra zemědělství,

Zdeněk Toman (58), se projevoval jako hrubián. Brožová s ním má dceru Kateřinu Tomanovou (18). Ne každá žena by se kvůli vidině milionů chtěla k takové problematické rodině přidat. Kateřina si možná později uvědomila, že šlápla vedle.

Rozvedla se po sedmi letech za velmi dramatických okolností. Toman ji prý bil. Stál jí ten luxus za takové ponížení? Vždyť pod vlivem těžké životní situace měla tehdy dokonce vážnou automobilovou nehodu! Poté se ovšem ochránci z miliardářských sfér jen hrnuli.

Peter Kovarčík (†61) po rozchodu Brožovou nazval nejdražším eskortem svého života, měla prý spotřebu jako ruská stíhačka při startu. Dalším jejím bohatým partnerem byl slovenský podnikatel Boris Kollár (55) a pak ulovila moderátora Jaromíra Soukupa (51), ale to až ve chvíli, kdy se stal ředitelem TV Barrandov. A tam neslezla z obrazovky!

Chytrá po mamince?

Na honorářích jako moderátorka si vydělala sumičku, o jaké se normální ženě nezdá. Ani tento vztah ale neměl šťastný konec. A tak je Brožová sama. Údajně! Se svou dcerou vyrazila na Korsiku, aby jí tam moře smylo slzy. Ale opravdu sáhla Kateřina do své vlastní kapsy a jely jen samy?

Možná se konečně Kateřina doopravdy zamilovala a ze svých honorářů zaplatila dovolenou své nové lásce… To bychom ale od této divy rozhodně nečekali! Od mládí jí doma jistě vštěpovali, že si má držet jistou úroveň.

Její matka Jelena Kovalevská (86), ruská baletka, nejspíš kdysi dávno také udělala hodně pro to, aby se dobře provdala – za umělce do poněkud „západnějších“ Čech! Houslový virtuos Zdeněk Brož (88) nemohl jinak a na studiích v Moskvě se do baletky Bolšovo těatra zamiloval. Jsou spolu stále. Když to šlo tak hezky tehdy, musí to jít i dnes…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...