Hledá si novou práci!

Hvězda Ordinace v růžové zahradě DANA MORÁVKOVÁ (49) prožívá něco, čeho se nejvíc bála. Zanedlouho se ocitne zcela bez práce a stále neví, co bude dělat.

Stejně tak jako pro všechny její kolegy je prosinec posledním natáčecím měsícem Ordinace v růžové zahradě. Není se tedy ani čemu divit, že se všichni narychlo snaží sehnat za jejich hlavní zdroj obživy nějakou adekvátní náhradu.

Také vás může zajímat ...

Ovšem vzhledem k tomu, že s tím nikdo nepočítal, přišla tato zpráva vyloženě jako blesk z čistého nebe, a navíc v této nelehké době, kdy si nikdo nemůže být ničím jistý. Pro mnohé to tak zjevně nebude zrovna procházka růžovým sadem. A výjimkou nebude ani Dana Morávková (49).

Kdo ji uživí?

V seriálu patří mezi stálice a podstatnou část života věnovala právě roli doktorky Suché. Kvůli tomu prý také odmítala spoustu jiných a zajímavých nabídek, chtěla se totiž soustředit jen a jen na Ordinaci. Teď toho musí asi zpětně hodně litovat.

Bez peněz sice úplně nezůstane, stále má mnoho projektů bokem. Má svou značku kabelek, které propaguje, kde může. Jenže ty jí asi nevydělají tolik, na kolik byla zvyklá v seriálu.

Za normálních okolností má také spoustu divadelních a muzikálových představení, ta se sice začínají pomalu zase rozjíždět, je ale jasné, že už nic nebude jako dřív a nejspíš se tak budou muset všichni umělci smířit s poněkud skromnějšími příjmy.

Zcela bez příjmu ale nezůstane. Vypadá to tedy tak, že se bude muset na nějaký čas spolehnout na svého milovaného muže Petra Maláska (56).

Sežene si jinou roli?

Říká se, že o herce, kteří hráli dlouhou dobu v seriálu, není tak obrovský zájem. „Každý je má spojené už s tou jednou postavou a to je špatně. Kdybych takového herce obsadil do svého projektu, už mu neřeknou jinak, než jak se jmenoval v předchozím seriálu.

Proto si raději vybírám z neokoukaných tváří,“ řekl režisér Zdeněk Troška (67). A není prý jediný. Uvidíme, zda se jí nakonec poštěstí sehnat nějakou podobně dobrou roli, jako byla ta v Ordinaci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama