Hledá si snad milence?

Seriálová herečka DANA MORÁVKOVÁ (48) má zřejmě krizi středního věku. Neustále si totiž musí dokazovat, že ve svém věku uloví, koho chce.

Není vůbec pochyb o tom, že bývalá krasobruslařka a nyní velmi oblíbená herečka i moderátorka Dana Morávková (48) je i před blížící padesátkou stále atraktivní žena. Podle tvrzení jejích nejbližších kamrádek a kolegyň je si dobře vědoma své krásy a připřitažlivosti, která vábí opačné pohlaví jako vosy na med.

Také vás může zajímat ...

Sice každého na potkání se snaží přesvědčovat o tom, že její manželství s klavírostou a skladatelem Petrem Maláskem (55) je téměř idylické. Nicméně se zdá, že není všechno, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Přijde o roli?

Herečku mohli diváci pravidelně vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde hrála doktorku Zdenu Tichou. Nicméně na nějaký čas se nejspíše Morávková v tomto seriálu ani neukáže.

Spekuluje se i o tom, že ji měla nahradit Mahulena Bočanová (52), která je pro fanoušky „Růžovky“ novou a neokoukanou tváří. Ale ani příznivci Morávkové nemusejí zoufat, že by svoji oblíbenou herečku definitivně ztratili z dohledu. Aktuálně se objevuje jako baronka ve druhé sérii Temného kraje, kde se měla údajně režisérovi svěřit, že v její roli jí chybí mladý milenec.

Ale zlí jazykové tvrdí, že Morávková by ráda nějakou tu milostnou scénu zažila i mimo natáčení.

Upřednostňuje mladší muže

Jenže teď to podle všeho vypadá, že její jedinou neřestí není jen nakupování drahých kabelek, které mimochodem i ona sama ve svém volném čase navrhuje, ale hlavně i její záliba v mladších mužích.

Proslýchá se, že nejbližší rodina a přátelé Petra Maláska jeho manželku moc nemusejí a už mu měli i naznačit, aby dal své ženě nůž na krk, aby si definitvně vybrala mezi ním nebo příležitostnými zálety se zajíčky.

Jinak každý z nich půjde raději svojí cestou. Podle jejich společných přátel mu ale měla na to Morávková odpovědět tak, že i když měla za dlouhá léta jejich společného manželství možnost mít pletky s několika muži, kteří jí sami měli nadbíhat, nikdy toho nevyužila.Manžela tím asi nepřesvědčila.

Velká hádka

Mezi jejich společnými známými měla kolovat informace, že se mezi manželi poté strhla veliká hádka a kvůli tomu na sebe několik dní, snad i týdnů, ani slůvkem nepromluvili. Nejspíš oba očekávali, že se tím vše vyřeší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...