Hledání chlapa už vzdala. Bude sama?

Bouřlivé manželství prožívá oblíbená herečka Martina Randová (47) jen v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde její dialogy s hereckým kolegou Martinem Zounarem (55) baví diváky. Ve skutečnosti nemá štěstí na životního partnera.

Své dny tráví sama, jen se svojí maminkou, se kterou žije, a fenkou Mínuškou. Představitelka ztřeštěné Heluš Švarcové dlouho věřila, že muže svého života ještě potká. Nyní se už smířila se skutečností, že je prostě single!

Také vás může zajímat ...
Martina Randová a Martin Stránský v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Už ví, že udělala spoustu chyb!

Sama Martina zpětně vnímá spoustu chyb ve svém životě, které směrem k mužům udělala. „Byla jsem zbytečně důvěřivá, naivní, neustále jsem se za něco omlouvala, byla jsem přehnaně snaživá a podceňovala jsem se,“ hodnotí, v čem všem se v životě pletla.

Jenže čas nejde vrátit zpět. Jako velkou chybu vnímá i fakt, že se obětovala a neměla žádný osobní život. Také se víc soustředila na práci než na svého milého. Až příliš pozdě pochopila, že není bezpečné dávat do vztahů víc, než je třeba.

A je jedno, zda se jedná o vztah partnerský, kamarádský, anebo také pracovní: „Když se dáte všanc celí, jste pak hodně zranitelní!“

Sen o velké rodině s dvěma dětmi už nestihne

Ve svých sedmačtyřiceti letech se už smířila i s tím, že ta úplná rodina ji minula. „Manžel, dítě, tedy nejlépe dvě, to se mě v tomhle životě už netýká,“ říká, i když ještě nedávno doufala, že manželkou by ještě být mohla.

Čas ale neskutečně letí a na obzoru ten pravý stále není! A jak se zdá, ani ten méně pravý. „Myslím, že jsem moc náročná. Znám hodně zajímavých mužů, ale bohužel už mi je tolik, kolik mi je, a chlapi, kteří by se ke mně věkově hodili, chtějí mladší.

A ti, kterým je kolem padesáti a výš, tak ti už chtějí – ještě mladší,“ vtipně komentuje fakt, že chlap na obzoru není. Třeba je na cestě…

„Sice asi cestuje z Austrálie, jde pěšky a má blbý boty, ale doufejme, že se ke mně dopraví. Třeba i bos!“ vtipkuje Martina, i když je jasné, že naděje na soužití v páru si už nedělá. Ještě že jí krom maminky dělá společnost i její fenka Mínuška. A nad věrnou psí lásku přece není!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...