Hodíme se k sobě?

Jestli je to ten pravý, ten, s nímž vám to vydrží, se nepozná hned. Ale už prvních pár minut vám napoví, jestli tu vůbec nějaké šance jsou. Mohla by z toho být velká láska?

Fyzicky vás přitahuje

Také vás může zajímat ...

Buď vám někdo atraktivní připadá, nebo ne. Dokonce to nemusí být ani váš typ, ale jestliže se vám líbí, šance tu jsou. Může vás upoutat třeba jen nějaká maličkost – hezké oči, zářivý úsměv, zadek, po kterém byste ho s chutí plácly, silné ruce. Ale pozor, platí to i naopak.

Pokud vás na něm něco vyloženě fyzicky odpuzuje, věřte, že to tak bude vždycky, ba co hůř, čím déle spolu budete, tím to bude silnější.

Tak krásně vám voní

Samozřejmě nejde jen o to, jaký používá parfém. Nebo jestli ho vůbec používá, ale o jeho osobní vůni, kterou vnímáte, i když si to možná neuvědomujete. Když se na to zaměříte, určitě poznáte, jestli vám tenhle chlap voní, nebo ne. A jestli jo, je zčásti vyhráno!

Smysl pro humor

Umět se vzájemně rozesmát a pobavit, mít podobný smysl pro humor, to je jedna z důležitých věcí v dlouhodobém vztahu. Nudit se s někým vydrží chvíli každý, ale celý život? Takže pokud vás jeho vtípky, povídání skutečně baví, smějete se upřímně a od srdce, je to rozhodně plus. Nejste-li si jisté, zkuste si představit, že by ty samé věci říkal někdo, kdo se vám nelíbí a nepřitahuje vás.

Také byste se tak dobře bavily?

Řeč těla a způsob vyjadřování

Všichni mluvíme stejným jazykem, ale každý máme také svoji osobní řeč. Oblíbená slova, slovní spojení, obraty, tón hlasu a podobně. To vše doplňujeme pohyby, mimikou, gesty, a tak vlastně mluví i naše tělo. A něčí „řeč“ vám jednoduše sedí, jiného vám může být nepříjemná. V ideálním případě by vaše a jeho osobní řeč měla být podobná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...